Ankara Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut evden eve nakliye

Etimesgut evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Amacımız nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet sağlayarak kusursuz boyutta hizmet sağlayabilmektir. Eşyalarınızın taşınma öncesinde ücretsiz ekspertiz keşfi yapılarak eşyalarınız incelenir. Eşyalarınız incelendikten sonra belirtmiş olduğumuz nakliye tarihinizde ekibimiz sabahın ilk ışıklarında evinizin önünde olur ve taşıma işleminin başlangıcı yapılır.

Etimesgut nakliyat olarak taşımacılık kapsamı içerisinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanlarımız arasında evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, ev ofis eşya depolama, parça eşya taşımacılık, ambalajlama paketleme ve şehirler arası evden eve nakliye alanlarında çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firmamıza emanet etmiş olduğunuz tüm eşyaları kendi eşyamız gibi görüp yoğun bir çaba ve gayret göstererek kusursuz düzeyde taşımaya gayret gösteririz. Kurumsal kimliğe her zaman sahip çıkan şirketimiz modern çelik kasalı nakliye araçlarımız ve 20 kişiden oluşan personel kadromuz ile şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Nakliye hizmeti sırasında kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri birinci sınıf malzemeler olup ilk defa sadece sizin eşyalarınızda kullanılacak malzemelerdir. Genellikle ev eşyası taşımacılığı yapmış olduğumuz için kullanmış olduğumuz malzemeler arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, bant, karton koli vb. malzemeler kullanmaktayız. İyi düzeyde paketlenen eşyalar taşınma sırasında hiçbir şekilde zarar görmeyeceğini belirtmek isteriz.

Sizlerde taşımacılık hizmetlerinde deneyimli nakliye şirketleri ile irtibata geçmek, kusursuz boyutta nakliye hizmeti almak için Etimesgut nakliyat firmaları şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.